Nieuws

Ruimte voor de Waal opgenomen in tentoonstelling museum Wenen

13 mei 2025
Wenen

Ons project Ruimte voor de Waal is onderdeel van de tentoonstelling Water Pressure. Deze tentoonstelling was tot eind 2024 in Hamburg te zien en opent eind deze maand in het MAK in Wenen.

Het museum omschrijft de tentoonstelling zelf als volgt:

De tentoonstelling WATER PRESSURE: Designing for the Future richt zich op water als een hulpbron tussen schaarste en overvloed; het combineert de creatieve kracht van ontwerp, kunst en architectuur met visionaire concepten uit de wetenschap om de uitdaging aan te gaan om niet alleen de unieke en vitale substantie van water te behouden maar het ook op de lange termijn duurzamer en rechtvaardiger te gebruiken.

In vijf hoofdstukken presenteert WATER PRESSURE scenario's die vooruitkijken naar de toekomst, het bewustzijn over de vitale hulpbron water vergroten en te streven naar verbetering van waterrechtvaardigheid. In Wenen is de tentoonstelling uitgebreid met grootschalige installaties van hedendaagse kunstenaars en ontwerpers, historische objecten uit de MAK-collectie en projecten die relevant zijn voor Oostenrijk.